یکشنبه، 11 آبان 1399
شنبه, 10 آبان 1399 14:53

 

index

 


از سلسه وبینارهای انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی کشور سومین دوره به موضوع فرایند کشت سلول از دیدگاه مهندسی و تولید صنعتی اختصاص خواهد داشت.

?مدرس: دکتر هومن فروغی
?زمان: دوشنبه 12 آبان ماه ساعت ۱۵ الی ۱۷
?هزینه ثبت نام: طبق جدول هزینه ها و تخفیف ها(آزاد:۲۰۰ هزار تومان)
?پلتفرم برگزاری این وبینار skyroom است لینک در بیو انجمن
?جهت هماهنگی و ثبت نام با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۳۸۴۵ تماس حاصل نمایید.
?همراه با ارائه گواهی نامه معتبر
?پس از پایان این سرسلسله وبینارها آزمونی گرفته می شود و نفرات برتر به شرکت های عضو معرفی و پیشنهاد می شوند

شنبه, 03 آبان 1399 15:40

 

وبینار

گسترش تولید پروتئین های نوترکیب دارویی بر پایه سلول در مقیاس صنعتی  باعث ایجاد الزامات، گاید لاین ها، رده های سلولی صنعتی، حامل های ژنی و محیط های کشت سلولی مختلف شده است. به کار گیری صحیح دستورالعمل ها، شناخت دقیق پروتئین هدف و توسعه سلول بر مبنای یک فرایند قابل افزایش مقیاس در طول مسیر منجر به ایجاد سلول هایی که قابلیت به کارگیری در صنعت به منظور تولید  در طول چرخه عمر محصول دارویی می شود.
?وبینار دوم از سلسه وبینارهای انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی کشور به موضوع توسعه سلول با رویکرد تولید محصولات نوترکیب اختصاص خواهد داشت.
?مدرس:محمدرضا ابوالحسن
?زمان: دوشنبه ۵ آبان ماه 99 ساعت ۱۵ الی ۱۷
?لینک ثبت نام: https://eseminar.tv/wb16566
?داشتن حساب کاربری در ایسمینار الزامی است.
?جهت هماهنگی و ثبت نام با شماره ۰۲۱۸۸۲۰۳۸۴۵ تماس حاصل نمایید.
?جهت سهولت دسترسی نصب اپلیکیشن adobe connec پیشنهاد می شود.

دوشنبه, 28 مهر 1399 16:31

1

وبینار اول از سلسله وبینارهای پاییز و زمستان انجمن فردا برگزار می شود.
این وبینارها با همکاری سازمان غذا و دارو و جمعی از متخصصین حوزه بیوتکنولوژی برگزار می شود.
وبینار اول رایگان است و در آن روندهای پیش روی صنعت و فناوری های جدید بررسی و معرفی می شوند و در وبینارهای بعدی با فرایندهای تولید داروهای بیوتک اشنا خواهید شد.
این وبینارها در بستر esemiar برپا خواهد شد و ایجاد حساب کاربری در این پلتفرم الزامی است. نصب اپلیکیشن adobe connect نیز پیشنهاد می شود.
تاریخ و زمان برگزاری وبینار اول: ۲۸ مهرماه ساعت ۱۸ الی ۲٠

لینک وبینار : https://eseminar.tv/wb14876

دوشنبه, 14 مهر 1399 13:55

1111111111111

 

دوره وبیناری فرصتی برای آشنایی با حوزه بیوتکنولوژی و ایجاد فرصت‌های کاری

محمدرضا کاظمعلی، دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران:

همه‌گیری بیماری کرونا تاثیر به‌سزایی بر تمام بخش‌های آموزشی، کسب و کارها و حتی تحقیق و توسعه گذاشته و حوزه بیوتکنولوژی نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. به همین دلیل  انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران در پاییز و زمستان ۱۳۹۹ سلسله وبینارهای آموزشی را برای معرفی ابعاد مختلف بایوتک و نیز اطلاع‌رسانی درباره دست‌اورده و فن‌آوری‌های جدید این حوزه برگزار خواهد کرد. هدف انجمن از ارائه این وبینارها آشنایی بیشتر اعضا و علاقه‌مندان با این موارد و نیز ایجاد فرصت‌های کسب و کار برای آن‌هاست.
محمدرضا کاظمعلی هدف انجمن از برگزاری وبینارهای حوزه تولید داروهای بایوتک را آشنایی بیشتر شرکت‌کنندگان با تکنولوژی و فن‌آوری‌های جدید و روند پیش روی این صنعت در دنیا عنوان کرد و توضیح داد: «لازم است فعالان این حوزه بدانند بایوتک در دنیا ابعاد مختلفی دارد و شامل انواع دارو، واکسن‌ها، هوش مصنوعی، چاپ سه‌بعدی و... می‌شود. در این دوره شرکت کنندگان با فرصت  ها و روندهای روبه رشد در دنیای فناوریهای جدید زیست فناوری آشنا خواهند شد که با آشنایی این فرصتها میتوانند فرصت‌های شغلی جدید در آینده را بخوبی شناسایی و برای ورود به این حوزه ها خود را آماده کنند.
او در ادامه افزود: «یکی دیگر از اهداف وبینار این است که شرکت‌کنندگان از فرآیند تولید داروهای بیولوژیک و مباحث رگولاتوری آشنا شوند و با فرایند تولید داروهای بیوتکنولوژی بیشتر آشنا شوند.
به گفته محمدرضا کاظمعلی ««سرفصل‌ وبینارها بر اساس روند تولید یک داروی بایوتک انتخاب شده است و از مرحله توسعه سل‌لاین تا توسعه محصول و مباحث جدیدی مانند یکپارچگی‌ داده‌ها و معتبرسازی روش‌های کامپیوتری را شامل می‌شود. این سلسله وبینارها به شکلی طراحی شده‌اند تا افرادی که آن‌‌ها را می‌گذرانند به صورت منظم و پیوسته و از ابتدا تا انتها با مراحل تولید و رگولاتوری  آشنا شود و اگر در این حوزه سابقه فعالیت ندارد، بتواند علاقه‌مندی‌های خود را شناسایی کنند.
دبیر اجرایی انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران با اشاره به این‌که برای اولین بار متخصصان حوزه بایوتک سلسله مباحث مرتبط را به صورت منظم و یکپارچه ارائه می‌دهند، وبینارها را فرصت استثنایی برای علاقه‌مندان و فعالان این حوزه بیان و اضافه کرد:«با توجه به اهمیت موضوعات، وبینارها برای تدریس سراغ کسانی رفتیم که از دانش و تجربه کافی در این حوزه برخوردار باشند، اساتید و مدرسان سابقه زیادی در فرآیند تولید و صنعت دارو دارند و در شرکت‌های بایوتک نیز فعال هستند. همچنین برای طرح مواردی مانندا جی‌ام‌پی، معتبرسازی پاکسازی، مدیریت تغییرات و مباحث مشابه که در صنعت دارو مهم هستند از کارشناسان باتجربه اداره بیولوژیک سازمان غذا و دارو دعوت کرده ایم تا  با ارائه دانش و تجربیات خود در سالیان گذشته باعث افزایش دانش افراد شرکت کننده و کاربرد عملی در آن صنعت شوند که نهایتا به نفع تولیدکنندگان و افزایش کیفیت محصولات دارویی خواهد شد..»
کاظمعلی تاکید کرد شرکت در وبینار محدودیتی ندارد، مخاطبان آن‌را همه علاقه‌مندان و فعالان حوزه بایوتک و حوزه‌های مرتبط معرفی کرد و توضیح داد: «مخاطبان این وبینار افرادی مانند فارغ‌التحصیلان و دانشجویان رشته‌های علوم آزمایشگاهی، داروسازی، بیوتکنولوژی، زیست‌شناسی، رشته‌های زیست محیطی تا افراد حاضر در صنعت میباشد و حتی کسانی که در این حوزه سابقه فعالیت دارند و علاقه مند هستند از دانش و تجربه دیگران بهره مند شوند نیز مفید میباشد.»
دبیر اجرایی انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران در پایان گفت: «انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران پس از اتمام دوره‌ها از کسانی که در تمام وبینارها شرکت کرده باشند، یک آزمون جامع می‌گیرد و کسانی که در امتحان نمره بالایی بگیرند، به شرکت‌های عضو مجموعه معرفی خواهند شد تا بتوانند فرصت‌های شغلی خوبی در آینده به دست آورند.»

چهارشنبه, 29 مرداد 1399 17:50

Picture9

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با همکاری شرکت حامیان فناوری کارافام، کارگزار مالکیت فکری صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می کند:

وبینار مالکیت فکری و نقش آن در توسعه کسب و کار (حوزه سلامت، بیوتکنولوژی و دارو) ویژه انجمن تولید کنندگان و صادر کنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی کشور
• نقش پتنت در ایجاد مزیت رقابتی در شرکت ها
• معرفی کارگزار بخش سلامت صندوق نوآوری و شکوفایی
• معرفی خدمات توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه مالکیت فکری

✅زمان: 15 و 17 شهریورماه
✅ ساعت 9:00 تا 12:00
✅مکان: صندوق نوآوری و شکوفایی

این دوره به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود:
شرکت کنندگان حضوری ( به صورت محدود ۱۵ نفر ) و به صورت مجازی روی پلت‌فرم صندوق نوآوری و شکوفایی

هزینه ثبت‌نام:
✅ویژه اعضای انجمن(افراد شاغل در شرکت‌های عضو با ارائه معرفی‌نامه): 35،000 تومان
✅سایر اعضا: 70،000 تومان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این وبینار با شماره 88203845 آقای ثابتی‌پور تماس حاصل نمائید

ارتباط با انجمن: لینک های مفید:
آدرس: تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان غربی،
نرسیده به بزرگراه یادگار امام (ره)، پلاک 116، طبقه 2
تلفکس: 88373097 (21) 98+

            88071538 (21) 98+
پست الکترونیک: info@sembio.ir
vezarat behdashtوزارت بهداشت vezarat sanatوزارت صنعت ghaza darooسازمان غذا و دارو
otagh bazarganiاتاق بازرگانی ایران moavenate elmiمعاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری sandicaسندیكای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران