دوشنبه، 29 دی 1399

مراسم تقدیر از توانمندی های صنایع دارویی و تجهیزات پزشکی کشور با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

منتشر شده در دسته بندی رويدادها چهارشنبه, 30 بهمن 1398 10:09
به این مطلب امتیاز دهید
(0 رای)

مراسم تقدیر از توانمندی های صنایع دارویی و تجهیزات پزشکی کشور با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بهمن ماه سال جاری برگزار گردید.

 

17

در این مراسم، ضمن تقدیر از توانمندی های صنایع دارویی و تجهیزات پزشکی کشور، محصولات جدید تولیدی یا دارای فناوری ویژه نیز معرفی و تقدیر شدند.

 

14

دارو و تجهیزات پزشکی که در این مراسم معرفی و رونمایی شدند، شامل محصولاتی است که با فناوری پیشرفته و برای اولین بار در کشور تولید شده ‌اند. برخی از محصولات یا مجوز خود را از سازمان غذا و دارو گرفته‌ اند و یا در مراحل پایانی اخذ مجوز هستند. در طی مراسم از حدود ۱۰۰ قلم دارو و مکمل و ۴۰ قلم تجهیزات پزشکی که در گذشته وارداتی بوده و امروز در داخل تولید می‌شوند، رونمایی شد. مقرر است، با تولید این محصولات در داخل، از واردات آنها به کشور جلوگیری ‌شود.

 

21

انجمن به عنوان یکی از برگزارکنندگان و حمایت کنندگان از مراسم با شرکت‌های عضو خود در بخش تقدیر و نمایشگاهی حضور داشت و از شرکت های زیست دارودانش، پرسیس ژن، ، نویان پژوهان زیست دارو، آرنا حیات دانش، پادرا سرم البرز، ایمن واکسن البرز و زیست تخمیر تقدیر به عمل آمد.

 20

 

مشاهده 439 بار آخرین به روز رسانی در چهارشنبه, 30 بهمن 1398 11:12
برای نوشتن نظر وارد شوید
ارتباط با انجمن: لینک های مفید:
آدرس: تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان غربی،
نرسیده به بزرگراه یادگار امام (ره)، پلاک 116، طبقه 2
تلفکس: 88373097 (21) 98+

            88071538 (21) 98+
پست الکترونیک: info@sembio.ir
vezarat behdashtوزارت بهداشت vezarat sanatوزارت صنعت ghaza darooسازمان غذا و دارو
otagh bazarganiاتاق بازرگانی ایران moavenate elmiمعاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری sandicaسندیكای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران